Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nakrętki

"Wartość ma nie tylko sam podarunek, ale też sposób, w jaki zostaje ofiarowany."

Hans Christian Andersen

 

Aby pomóc wystarczy mały gest, np. nie wyrzucać nakrętek. Dotyczy to zarówno tych od napojów jak i kawy, kosmetyków, chemii gospodarczej - wszystkich plastikowych typu PET. Gdy po miesiącu zbiorów spojrzycie na niemałą kolekcję nakrętek to uświadomicie sobie, że za każdą z nich kryje się pomoc dla Wiktorii.

Zbiórka nakrętek nie jest łatwa - żeby zebrane surowce zarobiły na sprzęt rehabilitacyjny czy zabiegi rehabilitacyjne potrzebne są naprawdę duże ilości nakrętek liczone w tonach! A wyobraźcie sobie, że 1kg to aż 500 nakrętek... Liczy się każda ilość.

Nakrętki będą sukcesywnie sprzedawane do firmy recyklingowej a środki finansowe wpłacane bezpośrednio na subkonto Wiktorii w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

 

PODZIĘKOWANIA

 

Z całego serca chcielibyśmy podziękować w imieniu naszej córeczki Wiktorii za zbiórkę nakrętek od butelek. Podziękowania składamy w szczególności:

- Katarzynie i Adamowi Bartoszek

- Agnieszka Rawa Mazowiecka

- Szkoła Podstawowa im. A. Mielęckiego w Koźminku

- Szkoła Podstawowa w Ciepielewie

- Szkoła Podstawowa w Chlewie

- Przedszkole Publiczne w Goszczanowie

- Szkoła Podstawowa nr 17 im. Dr Bronisława Koszutskiego w Kaliszu

- Gimnazjum nr 1 im. Prymasa Tysiąclecia w Kaliszu

- Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

- Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Goszczanowie

- Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych Technikum nr 4 im. ks. Józefa Sieradzana w Kaliszu

- wszystkim którzy przynoszą nakrętki do domu, a nie jesteśmy w stanie wymienić każdego z osobna.  

My jako rodzice Wiktorii mamy ogromną wiarę w jej powrót do zdrowia i wierzymy, że będzie w życiu samodzielna, a to jest ciągła i intensywna rehabilitacja. Dzięki Waszej pomocy będziemy dążyć do osiągnięcia naszego celu. Wasze serca są pełne miłości, dobroci i chęci niesienia pomocy słabszym. Daliście nam wiarę, że istnieją ludzie dobrej woli, którym nie jest obojętny los słabszych! Dziękujemy za pomoc, za to że dzięki Wam możemy walczyć o zdrowie naszej córeczki.